Pousada Brisas De Setiba Ξενοδοχείο
Το Pousada Brisas De Setiba Ξενοδοχείο Guarapari περιλαμβάνει 7 δωμάτια, ενώ είναι σχεδόν 4 χλμ. από το Πάρκο Morro da Pescaria.
Η Παραλία Praia dos Adventistas απέχει επίσης περίπου 10 λεπτά οδικώς από το πανδοχείο. Η περιοχή περιλαμβάνει επίσης φυσικά αξιοθέατα, όπως το Κρατικό Πάρκο Paulo Cesar Vinha, 3 χλμ. από το ξενοδοχείο.
Το κατάλυμα προσφέρει ρυθμιζόμενος κλιματισμός, καθώς και μίνι μπαρ-ψυγείο.
Το Playeros βρίσκεται δίπλα στο Pousada Brisas De Setiba Ξενοδοχείο και σερβίρει πιάτα βραζιλιάνικης κουζίνας, 12 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Νήσος Raposa4710 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Βιτόρια Αεροδρόμιο50 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
Στο δωμάτιο
- Μίνι μπαρ
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ✈
Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Βιτόρια από τo Pousada Brisas De Setiba Ξενοδοχείο;
Το αεροδρόμιο Βιτόρια βρίσκεται σε απόσταση 50 χλμ. από τo Pousada Brisas De Setiba Ξενοδοχείο. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να φύγουμε από τo Pousada Brisas De Setiba Ξενοδοχείο;
Μπορείτε να αφήσετε το δωμάτιο του τo Pousada Brisas De Setiba Ξενοδοχείο στις 12:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Pousada Brisas De Setiba Ξενοδοχείο;
Η μέση τιμή δωματίου σε τo Pousada Brisas De Setiba Ξενοδοχείο αποτελεί 27$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo Pousada Brisas De Setiba Ξενοδοχείο;
Τo Pousada Brisas De Setiba Ξενοδοχείο προσφέρει Οικογενειακό δωμάτιο και Οικογενειακή σουίτα.